SPORT

sport logo

Kodeks fair play zobacz » 

Najlepszy sportowiec MIMS ranking »

Rekordy sportowe zobacz »


1. SEMESTR

Koszykówka MIMS - rocznik 2008 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

Anna Stołycia, Angelika Wodzińska, Alicja Ratajczyk, Nina Dyrla, Karolina Paterek, Martyna Muszyńska, Paulina Ratajczyk

chłopcy - 08.12.22 r. (faza grupowa)

Marcin Kossakowski, Damian Kossakowski, Bartosz Indyk, Filip Smolarek, Bartosz Żelichowski, Franciszek Ujazda, Maciej Ulaszewski


Piłka siatkowa MIMS - rocznik 2010 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

Wiktoria Świercz, Hanna Duk, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Antonina Sawicka, Jessica Zep Da Rosa, Natalia Wrońska, Oliwia Poniewierska, Iga Romanowska, Rozalia Saracka

3. miejsce - chłopcy

Michał Czupajło, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Damian Kossakowski, Makary Chętnik, Aleksander Muła, Artur Mincewicz, Aleksander Wołkołowski, Bartosz Grabowski


Piłka siatkowa MIMS - rocznik 2008 i mł. 

2. miejsce - dziewczęta

Oliwia Korożan, Zofia Rymkiewicz, Anna Stołycia, Martyna Muszyńska, Karolina Paterek, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Nina Dyrla, Maja Strakowska

1. miejsce - chłopcy

Franciszek Ujazda, Jakub Dąbrowski, Mateusz Szafran, Marcin Kossakowski, Bartosz Indyk, Filip Smolarek, Maksymilian Pfeiffer


Sztafetowe Biegi Przełajowe MIMS

1. miejsce w powiecie elbląskim - dziewczęta rocznik 2010 i mł.

Ratajczyk Paulina, Świercz Wiktoria, Chwiałkowska Matylda, Duk Hanna, Kwapiszewska Barbara, Tomaszewska Gabriela

2. miejsce w powiecie elbląskim - chłopcy rocznik 2010 i mł.

Kossakowski Damian, Czupajło Michał, Chętnik Makary, Jussis Jakub, Kolasa Szymon, Muła Aleksander

5. miejsce - dziewczęta rocznik 2008 i mł.

Ratajczyk Alicja, Żółtowska Natalia, Cybulska Malwina, Rymkiewicz Zofia, Korożan Oliwia, Budzińska Maja 

7. miejsce - chłopcy rocznik 2008 i mł.

Indyk Bartosz, Smolarek Filip, Ulaszewski Maciej, Klimowski Marcel, Dzierżak Mateusz


Jesienne Biegi Przełajowe MIMS

3. miejsce - dziewczęta
5. miejsce - chłopcy

dziewczęta rocznik 2014

12. miejsce - Grycko Maja
13. miejsce - Buczek Dominika
16. miejsce - Dzierżak Nadia
22. miejsce - Przybylska Alicja

dziewczęta rocznik 2013

17. miejsce - Sekuła Laura

dziewczęta rocznik 2012

34. miejsce - Turoń Weronika
38. miejsce - Lewalska-Stypuła Lena 

dziewczęta rocznik 2011

1. miejsce - Ratajczyk Paulina
28. miejsce - Wrońska Natalia
33. miejsce Poniewierska Oliwia
37. miejsce - Saracka Rozalia

dziewczęta rocznik 2010

2. miejsce - Świercz Wiktoria
3. miejsce - Tomaszewska Gabriela
4. miejsce - Kwapiszewska Barbara
21. miejsce - Duk Hanna

dziewczęta rocznik 2009

1. miejsce - Ratajczyk Alicja
6. miejsce - Tomaszewicz Agata
26. miejsce - Ptaszczuk Wiktoria
?. miejsce - Żółtowska Natalia

dziewczęta rocznik 2008

5. miejsce - Kawa Julia
7. miejsce - Korożan Oliwia
18. miejsce - Rymkiewicz Zofia

chłopcy rocznik 2014

7. miejsce - Ulkowski Wiktor
15. miejsce - Nowacki Filip
23.
miejsce - Świercz Fabian
24. miejsce - Patyk Franciszek

chłopcy rocznik 2013

10. miejsce - Derza Stanisław
14. miejsce - Zięba Antonii
23. miejsce - Ratajczyk Wiktor
32. miejsce - Ujazda Stanisław

chłopcy rocznik 2012

7. miejsce - Strąk Fabian
14. miejsce - Jussis Wojciech
30. miejsce - Błażejczyk Jakub
33. miejsce - Jachimowicz Szymon

chłopcy rocznik 2011

4. miejsce - Kossakowski Damian
5. miejsce - Czupajło Michał
9. miejsce - Chętnik Makary
15. miejsce - Jussis Jakub

chłopcy rocznik 2010

8. miejsce - Grabowski Bartosz
10. miejsce - Muła Aleksander
27. miejsce - Mincewicz Artur
?. miejsce - Wołkołowski Aleksander 

chłopcy rocznik 2009

36. miejsce - Klimowski Marcel
44. miejsce - Drewek Miłosz

chłopcy rocznik 2008

9. miejsce - Ulaszewski Maciej
13.
miejsce - Indyk Bartosz
23. miejsce - Kossakowski Marcin
28. miejsce - Sadowski Jakub

Archiwum

2021/22 zobacz »

2020/21 zobacz »

2019/20 zobacz »

2018/19 zobacz »

2017/18 zobacz »

2016/17 zobacz »

Punktacja Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej MIMS (2010-22) zobacz »

Projekty-Programy...

Projekty - Programy

Wakacje za...

198 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright