SPORT 2022/23

Punktacja generalna MIMS - 2. miejsce

Najlepszy Sportowiec MIMS - Wiktoria Świercz


LA indywidualna MIMS rocz. 2008 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

100 m

1. miejsce - Wiktoria Świercz - rekord szkoły 14,44 s
5. miejsce - Julia Kawa

300 m

1. miejsce - Alicja Ratajczyk
2. miejsce - Gabriela Tomaszewska

600 m

2. miejsce - Barbara Kwapiszewska
10. miejsce - Malwina Cybulska

1000 m

4. miejsce - Agata Tomaszewicz

4 x 100 m

1. miejsce - Wiktoria Świercz, Gabriela Tomaszewska, Agata Tomaszewicz, Alicja Ratajczyk - rekord szkoły 60,43 s

skok w dal

2. miejsce - Alicja Ratajczyk
5. miejsce - Gabriela Tomaszewska
6. miejsce - Wiktoria Świercz

skok wzwyż

7. miejsce - Matylda Chwiałkowska
8. miejsce - Oliwia Korożan
8. miejsce - Natalia Wrońska

p. kulą (3 kg)

7. miejsce - Zofia Rymkiewicz
11. miejsce - Oliwia Korożan
16. miejsce - Nikola Orzoł

4. miejsce - chłopcy

100 m

12. miejsce - Bartosz Indyk

300 m

6. miejsce - Bartosz Indyk
12. miejsce - Marcel Klimowski
13. miejsce - Aleksander Wołkołowski

600 m

8. miejsce - Julian Kurszewski
9. miejsce - Bartlomiej Duda

1000 m

6. miejsce - Aleksander Muła

4 x 100 m

5. miejsce - Marcel Klimowski, Marcin Kossakowski, Maciej Ulaszewski, Bartosz Indyk

skok w dal

5. miejsce - Franciszek Ujazda
6. miejsce - Maciej Ulaszewski, 
9. miejsce - Marcin Kossakowski

skok wzwyż

3. miejsce - Marcin Kossakowski - rekord szkoły - 150 cm
5. miejsce - Franciszek Ujazda

p. kulą (5 kg)

8. miejsce - Maciej Ulaszewski
10. miejsce - Alex Bartkowski


Wrotkarstwo kl. 1-4 MIMS

3. miejsce - dziewczęta

klasy 1-2: 144 m

1. miejsce - Maja Grycko
9. miejsce - Julia Szulc
11. miejsce - Dominika Buczek

klasy 3-4: 300 m

4. miejsce - Aurelia Knifka
12. miejsce - Julia Moskalonek
14. miejsce - Hanna Tryba

1. miejsce - sztafeta - Maja Grycko, Aurelia Knifka, Julia Moskalonek

2. miejsce - chłopcy

klasy 1-2: 144 m

2. miejsce - Wojciech Zabłocki
4. miejsce - Franciszek Patyk
9. miejsce - Filip Nowacki

klasy 3-4: 300 m

4. miejsce - Piotr Dominiczak
9. miejsce - Paweł Kuliński
14. miejsce - Alan Lewandowski

3. miejsce - sztafeta - Wojciech Zabłocki, Franciszek Patyk, Piotr Dominiczak


LA indywidualna MIMS rocz. 2010 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

100 m

3. miejsce - Wiktoria Świercz

300 m

2. miejsce - Gabriela Tomaszewska
8. miejsce - Matylda Chwiałkowska
9. miejsce - Natalia Wrońska

600 m

5. miejsce - Rozalia Saracka

skok w dal

2. miejsce - Wiktoria Świercz
3. miejsce - Gabriela Tomaszewska
16. miejsce - Paulina Ratajczyk

skok wzwyż

2. miejsce - Matylda Chwiałkowska
5. miejsce - Natalia Wrońska
11. miejsce - Zuzanna Tomaszewska

rzut piłeczką palantową

11. miejsce - Paulina Ratajczyk
12. miejsce - Zuzanna Tomaszewska

2. miejsce - chłopcy

100 m

5. miejsce - Michał Czupajło
8. miejsce - Makary Chętnik
13. miejsce - Szymon Kolasa

300 m

4. miejsce - Jakub Jussis
6. miejsce - Damian Kossakowski
8. miejsce - Szymon Kolasa

1000 m

5. miejsce - Julian Kurszewski
6. miejsce - Aleksander Muła
9. miejsce - Oliwier Warchoł

skok w dal

1. miejsce - Michał Czupajło
6. miejsce - Jakub Jussis
11. miejsce - Damian Kossakowski

skok wzwyż

6, miejsce - Borys Sajewski
8. miejsce - Kacper Kowzan
10. miejsce - Bartłomiej Duda

rzut piłeczką palantową

13. miejsce - Makary Chętnik
14. miejsce - Bartłomiej Duda
17. miejsce - Borys Sajewski


Trójbój LA MIMS - rocz. 2012 i mł.

8. miejsce - dziewczęta

Kornelia Dąbrowska, Weronika Haryńska, Weronika Turoń, Nadia Kawińska, Lena Lewalska-Stypuła

2. miejsce - chłopcy

Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Sebastian Anaszko, Fabian Strąk, Szymon Knifka


Czwórbój LA  MIMS - rocz. 2010 i mł.

3. miejsca - dziewczęta

Barbara Kwapiszewska, Paulina Ratajczyk, Gabriela Tomaszewska, Agata Tomaszewicz, Matylda Chwiałkowska, Iga Jankowska

7. miejsce - chłopcy

Damian Kossakowski, Michał Czupajło, Jakub Jussis, Szymon Kolasa, Makary Chętnik 


Pływanie MIMS

3. miejsce - dziewczęta

  • 50 m stylem dowolnym - Lilianna Czerniak, Gabriela Tomaszewska
  • 50 m stylem grzbietowym - Nikola Orzoł, Hanna Duk
  • 4 x 50 m stylem dowolnym - Lilianna Czerniak, Gabriela Tomaszewska, Nikola Orzoł, Hanna Duk

4. miejsce - chłopcy

  • 50 m stylem dowolnym - Szymon Narulski, Makary Chętnik
  • 50 m stylem grzbietowym - Artur Mincewicz, Aleksander Muła
  • 4 x 50 m stylem dowolnym - Szymon Narulski, Makary Chętnik, Artur Mincewicz, Aleksander Muła

Piłka noża MIMS - rocz. 2008 i mł.

9. miejsce - chłopcy

Bartosz Indyk - Michał Czupajło, Jakub Jussis, Szymon Kolasa, Damian Kossakowski, Marcin Kossakowski, Jakub Sadowski, Franciszek Ujazda, Maciej Ulaszewski


Halowa LA MIMS - rocz. 2010 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

wielobój sprinterski

1. miejsce - Wiktoria Świercz
4. miejsce - Gabriela Tomaszewska
7. miejsce - Paulina Ratajczyk

skok w dal

1. miejsce - Wiktoria Świercz
2. miejsce - Gabriela Tomaszewska

pchnięcie kulą

9. miejsce - Hanna Duk
21. miejsce - Iga Jankowska

skok wzwyż

5. miejsce - Paulina Ratajczyk

5. miejsce - chłopcy

wielobój sprinterski

5. miejsce - Michał Czupajło
15. miejsce - Szymon Kolasa
21. miejsce - Oliwier Warchoł 

skok w dal

1. miejsce - Michał Czupajło
4. miejsce - Damian Kossakowski

pchnięcie kulą

19. miejsce - Szymon Kolasa

skok wzwyż

11. miejsce - Damian Kossakowski
14. miejsce - Oliwier Warchoł 


Halowa LA MIMS - rocz. 2008 i mł.

1. miejsce - dziewczęta

wielobój sprinterski

1. miejsce - Wiktoria Świercz
2. miejsce - Alicja Ratajczyk
12. miejsce - Paulina Ratajczyk

skok w dal

1. miejsce - Alicja Ratajczyk
2. miejsce - Wiktoria Świercz

pchnięcie kulą

3 miejsce - Zofia Rymkiewicz
5. miejsce - Oliwia Korożan

skok wzwyż

6. miejsce - Paulina Ratajczyk
9. miejsce - Oliwia Korożan

6. miejsce - chłopcy

wielobój sprinterski

17. miejsce - Bartosz Indyk
30 . miejsce - Marcel Klimowski

skok w dal

11. miejsce - Bartosz Indyk
12. miejsce - Marcin Kossakowski

pchnięcie kulą

13. miejsce - Maciej Ulaszewski
16. miejsce - Jakub Sadowski

skok wzwyż

5. miejsce - Marcin Kossakowski
10. miejsce - Franciszek Ujazda


Minipiłka ręczna MIMS - rocznik 2010 i mł.

5. miejsce - dziewczęta

Hanna Duk, Paulina Ratajczyk, Wiktoria Świercz, Julia Jaworska, Oliwia Poniewierska, Natalia Wrońska, Julia Puchalska, Rozalia Saracka, Jessica Zep Da Rosa, Weronika Haryńska

6. miejsce - chłopcy

Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Makary Chętnik, Jakub Jussis, Filip Mielniczuk, Michał Czupajło, Szymon Kolasa, Oskar Chmielerwski, Mikołaj Masłowski


Piłka ręczna MIMS - rocznik 2008 i mł.

5. miejsce - dziewczęta

 Anna Stołycia - Alicja Ratajczyk, Paulina Ratajczyk, Zofia Rymkiewicz, Karolina Paterek, Nina Dyrla, Martyna Muszyńska, Wiktoria Świercz

2. miejsce - chłopcy

Bartosz Indyk - Marcin Kossakowski, Franciszek Ujazda, Jakub Dąbrowski, Maciej Ulaszewski, Filip Smolarek, Jakub Sadowski, Damian Kossakowski, Makary Chętnik, Jakub Jussis


Igrce na lodzie MIMS

2. miejsce - dziewczęta drużynowo

4. miejsce - chłopcy drużynowo

Wyniki indywidualne

  • dystans - 111 m

dziewczęta

1. miejsce - Maja Grycko
6. miejsce - Dominika Buczek
13. miejsce - Nadia Dzierżak

chłopcy

2. miejsce - Jan Bieniok
5. miejsce - Wojciech Zabłocki
7. miejsce - Franciszek Patyk

  • dystans - 222 m

dziewczęta

13. miejsce - Nadia Kiżyńska
19. miejsce - Aurelia Knifka
19. miejsce - Julia Moskalonek

chłopcy

9. miejsce - Piotr Dominiczak
18. miejsce - Paweł Kuliński
18. miejsce - Bartosz Pawlak

  • sztafeta 3x111 m - 3. miejsce - dziewczęta
  • sztafeta 3x111 m - 3. miejsce - chłopcy

Minikoszykówka MIMS - rocznik 2010 i mł.

3. miejsce - dziewczęta

Paulina Ratajczyk, Wiktoria Świercz, Hanna Duk, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Antonina Sawicka, Julia Jaworska

3. miejsce chłopcy

Damian Kossakowski, Michał Czupajło, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Mikołaj Masłowski


Koszykówka MIMS - rocznik 2008 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

Anna Stołycia, Angelika Wodzińska, Alicja Ratajczyk, Nina Dyrla, Karolina Paterek, Martyna Muszyńska, Paulina Ratajczyk

3. miejsce - chłopcy

Marcin Kossakowski, Damian Kossakowski, Bartosz Indyk, Filip Smolarek, Bartosz Żelichowski, Franciszek Ujazda, Maciej Ulaszewski, Mateusz Jastrzębski


Piłka siatkowa MIMS - rocznik 2010 i mł.

2. miejsce - dziewczęta

Wiktoria Świercz, Hanna Duk, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Antonina Sawicka, Jessica Zep Da Rosa, Natalia Wrońska, Oliwia Poniewierska, Iga Romanowska, Rozalia Saracka

3. miejsce - chłopcy

Michał Czupajło, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Damian Kossakowski, Makary Chętnik, Aleksander Muła, Artur Mincewicz, Aleksander Wołkołowski, Bartosz Grabowski


Piłka siatkowa MIMS - rocznik 2008 i mł. 

2. miejsce - dziewczęta

Oliwia Korożan, Zofia Rymkiewicz, Anna Stołycia, Martyna Muszyńska, Karolina Paterek, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Nina Dyrla, Maja Strakowska

1. miejsce - chłopcy

Franciszek Ujazda, Jakub Dąbrowski, Mateusz Szafran, Marcin Kossakowski, Bartosz Indyk, Filip Smolarek, Maksymilian Pfeiffer


Sztafetowe Biegi Przełajowe MIMS

1. miejsce w powiecie elbląskim - dziewczęta rocznik 2010 i mł.

Ratajczyk Paulina, Świercz Wiktoria, Chwiałkowska Matylda, Duk Hanna, Kwapiszewska Barbara, Tomaszewska Gabriela

2. miejsce w powiecie elbląskim - chłopcy rocznik 2010 i mł.

Kossakowski Damian, Czupajło Michał, Chętnik Makary, Jussis Jakub, Kolasa Szymon, Muła Aleksander

5. miejsce - dziewczęta rocznik 2008 i mł.

Ratajczyk Alicja, Żółtowska Natalia, Cybulska Malwina, Rymkiewicz Zofia, Korożan Oliwia, Budzińska Maja 

7. miejsce - chłopcy rocznik 2008 i mł.

Indyk Bartosz, Smolarek Filip, Ulaszewski Maciej, Klimowski Marcel, Dzierżak Mateusz


Jesienne Biegi Przełajowe MIMS

3. miejsce - dziewczęta
5. miejsce - chłopcy

dziewczęta rocznik 2014

12. miejsce - Grycko Maja
13. miejsce - Buczek Dominika
16. miejsce - Dzierżak Nadia
22. miejsce - Przybylska Alicja

dziewczęta rocznik 2013

17. miejsce - Sekuła Laura

dziewczęta rocznik 2012

34. miejsce - Turoń Weronika
38. miejsce - Lewalska-Stypuła Lena 

dziewczęta rocznik 2011

1. miejsce - Ratajczyk Paulina
28. miejsce - Wrońska Natalia
33. miejsce Poniewierska Oliwia
37. miejsce - Saracka Rozalia

dziewczęta rocznik 2010

2. miejsce - Świercz Wiktoria
3. miejsce - Tomaszewska Gabriela
4. miejsce - Kwapiszewska Barbara
21. miejsce - Duk Hanna

dziewczęta rocznik 2009

1. miejsce - Ratajczyk Alicja
6. miejsce - Tomaszewicz Agata
26. miejsce - Ptaszczuk Wiktoria
?. miejsce - Żółtowska Natalia

dziewczęta rocznik 2008

5. miejsce - Kawa Julia
7. miejsce - Korożan Oliwia
18. miejsce - Rymkiewicz Zofia

chłopcy rocznik 2014

7. miejsce - Ulkowski Wiktor
15. miejsce - Nowacki Filip
23. miejsce - Świercz Fabian
24. miejsce - Patyk Franciszek

chłopcy rocznik 2013

10. miejsce - Derza Stanisław
14. miejsce - Zięba Antonii
23. miejsce - Ratajczyk Wiktor
32. miejsce - Ujazda Stanisław

chłopcy rocznik 2012

7. miejsce - Strąk Fabian
14. miejsce - Jussis Wojciech
30. miejsce - Błażejczyk Jakub
33. miejsce - Jachimowicz Szymon

chłopcy rocznik 2011

4. miejsce - Kossakowski Damian
5. miejsce - Czupajło Michał
9. miejsce - Chętnik Makary
15. miejsce - Jussis Jakub

chłopcy rocznik 2010

8. miejsce - Grabowski Bartosz
10. miejsce - Muła Aleksander
27. miejsce - Mincewicz Artur
?. miejsce - Wołkołowski Aleksander 

chłopcy rocznik 2009

36. miejsce - Klimowski Marcel
44. miejsce - Drewek Miłosz

chłopcy rocznik 2008

9. miejsce - Ulaszewski Maciej
13. miejsce - Indyk Bartosz
23. miejsce - Kossakowski Marcin
28. miejsce - Sadowski Jakub

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright