SPORT 2019/20

Punktacja generalna MIMS

Ze względu na pandemię koronawirusa, międzyszkolne zawody sportowe w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostały przerwane. Nie odbyło się kilka zaplanowanych imprez, w których liczyliśmy na czołowe miejsca. W tej sytuacji reprezentacja dziewcząt SP 15 została sklasyfikowana na 4. miejscu, a chłopców na miejscu 6.


Koszykówka kl. 8. i mł. - MIMS

2. miejsce - dziewczęta

Julia Zalewska, Maria Hassa, Natalia Demczuk, Iga Banaś, Alicja Treder, Julia Pokorzyńska, Felicja Ciupa, Natasza Romanowska, Nina Dyrla, Martyna Muszyńska, Karolina Paterek, Natalia Ptaszczuk

chłopcy - awans do turnieju finałowego - zawody nie odbyły się

Wiktor Wikliński, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Łukasz Sosnowski, Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Michał Borowik, Mateusz Bortnowski, Michał Wojnowski, Marcin Kossakowski, Bartosz Indyk, Filip Smolarek


Halowa LA kl. 8. i mł. - MIMS

8. miejsce - dziewczęta

Indywidualnie:

bieg 2x30 m - Natalia Demczuk 13.m, Maria Hassa 17.m, Alicja Ratajczyk 25.m
skok w dal - Martyna Falęcka 11.m, Maria Hassa 22.m
skok wzwyź - Martyna Falęcka 3.m, Julia Dyrla 17.m
pchnięcie kulą - Nikola Murawska 14.m, Laura Kicka 19.m

6. miejsce - chłopcy

Indywidualnie:

bieg 2x30 m - Piotr Bortnowski 5.m, Łukasz Bortnowski 8.m, Jakub Łyczkowski 17.m
skok w dal - Piotr Bortnowski 10.m, Łukasz Sosnowski 11.m
skok wzwyź - Paweł Sarnowski 12.m, Łukasz Sosnowski 20.m
pchnięcie kulą - Jakub Łyczkowski 13.m, Paweł Sarnowski 16.m


Minikoszykówka kl. 6. i mł. – MIMS

4. miejsce - dziewczęta

Natalia Demczuk, Julia Pokorzyńska, Martyna Muszyńska, Nina Dyrla, Natasza Romanowska, Zofia Rymkiewicz, Karolina Paterek, Aleksandra Szłapka, Milena Biernasiuk, Zuzanna Salwin, Pola Gruszecka, Felicja Ciupa, Natalia Ptaszczuk

4. miejsce chłopcy

Mateusz Bortnowski, Bartłomiej Talaśka, Kacper Nita, Przemysław Michałowski, Marcin Kossakowski, Konrad Raszuta, Alex Kwiatkowski, Hubert Zalewski, Szymon Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Tymoteusz Sznicer, Sebastian Kosiński


Piłka siatkowa kl. 8. i mł. - MIMS

2. miejsce - chłopcy

Łukasz Sosnowski, Mikołaj Szafran, Wiktor Wikliński, Paweł Sarnowski, Oskar Kulikowski, Piotr Stołycia, Jakub Łyczkowski, Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Paweł Michałowski

7. miejsce - dziewczęta

Zuzanna Gębka, Nikola Domosławska, Dominika Nowicka, Milena Biernasiuk, Nikola Świercz, Wiktoria Michniewicz, Iga Banaś, Wiktoria Bendyk, Julia Zalewska


Piłka siatkowa kl. 6. i mł. - MIMS

2. miejsce - dziewczęta

Julia Mielżyńska, Milena Biernasiuk, Olga Bursztynowicz, Julia Urbańska, Natalia Demczuk, Felicja Ciupa, Oliwia Korożan, Lena Wojciechowska, Weronika Muszyńska

3. miejsce - chłopcy

Szymon Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Mateusz Bortnowski, Marcin Kossakowski, Dawid Zaborowski, Arkadiusz Frankowski, Patryk Flizik, Bartłomiej Talaśka, Bartosz Indyk, Jakub Mielniczuk


Piłka ręczna kl. 8. i mł.- MIMS

5. miejsce - dziewczęta

Julia Zalewska, Maria Hassa, Kinga Wiśniewska, Iga Banaś, Laura Kicka, Natalia Demczuk, Alicja Treder, Julia Pokorzyńska, Felicja Ciupa, Alicja Ratajczyk

7. miejsce - chłopcy

Wiktor Wikliński, Piotr Stołycia, Łukasz Sosnowski, Paweł Sarnowski, Michał Borowik, Mateusz Sionek, Marcin Kossakowski, Jakub Łyczkowski


Piłka ręczna kl. 6. i mł.- MIMS

6. miejsce - dziewczęta

Milena Biernasiuk (br.), Natalia Demczuk, Pola Gruszecka, Laura Kicka, Aleksandra Szłapka, Natasza Romanowska, Julia Pokorzyńska, Paula Turowicz, Nina Dyrla, Martyna Muszyńska, Alicja Ratajczyk, Felicja Ciupa, Karolina Paterek

5. miejsce - chłopcy

Dorian  Müller (br.), Adam Kopczak, Kacper Nita, Bartłomiej Talaśka, Hubert Zalewski, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Stanisław Gudziński, Szymon Wiśniewski, Konrad Raszuta, Przemysław Michałowski, Wojciech Janowicz


Sztafetowe biegi przełajowe - MIMS

7. miejsce - dziewczęta kl. 6. i mł.

Natalia Demczuk, Julia Kawa, Alicja Ratajczyk, Angelika Wodzińska, Natalia Żółtowska, Nina Dyrla, Gabriela Tomaszewska, Barbara Kwapiszewska, Hanna Duk, Jana Kowalski

6. miejsce - chłopcy kl. 6. i mł.

Bartosz Indyk, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Filip Smolarek, Dawid Zaborowski, Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik, Marcel Klimowski, Marceli Józefowicz, Piotr Fudyma

8. miejsce - dziewczęta kl. 8. i mł

Zuzanna Gębka, Kinga Wiśniewska, Hanna Chałupa, Alicja Ratajczyk, Dominika Nowicka, Paulina Lenkiewicz, Milena Biernasiuk, Aleksandra Zalewska, Maria Buberska, Julia Duda

8. miejsce - chłopcy kl. 8. i mł.

Piotr Bortnowski, Łukasz Bortnowski, Jakub Łyczkowski, Michał Wojnowski, Mateusz Sionek, Daniel Lis, Michał Borowik, Łukasz Sosnowski, Artur Anaszko, Dorian Müller

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright