SPORT 2018/19
Punktacja generalna MIMS - 3. miejsce
Koszykówka - Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Sokół Cup” w Działdowie
2. miejsce - Natalia Demczuk
3. miejsce - Maria Hassa, Julia Zalewska
Pływanie - MIMS
5. miejsce - dziewczęta
Kinga Wiśniewska, Milena Biernasiuk, Justyna Łojewska, Patrycja Adaś
4. miejsce - chłopcy
Jakub Łyczkowski, Piotr Stołycia, Jakub Sadowski, Mikołaj Szafran
Bieg Kusocińskiego
4. miejsce dziewcząt i chłopców
Indywidualnie:
2.m - Piotr Bortnowski
3.m - Alicja Ratajczyk
3.m - Mateusz Bortnowski
3.m - Alicja Treder
Indywidualna LA - MIMS
2. miejsce - chłopcy
6. miejsce - dziewczęta
Indywidualnie:
100 m
chłopcy
6.m - Adrian Szypkowski
8.m - Karol Strakowski
10.m - Łukasz Sosnowski
dziewczęta
12.m - Aleksandra Czupajło
16.m - Aleksandra Weredycka
20.m - Kinga Wiśniewska
300 m
chłopcy
5.m - Łukasz Sosnowski
11.m - Kornel Żelichowski
dziewczęta
6.m - Wiktoria Ptak
12.m - Kinga Wiśniewska
600 m
dziewczęta
10.m - Lidia Czarnecka
14.m - Julia Duda
1000 m
chłopcy
6.m - Jakub Łyczkowski
7.m - Filip Zalewski
8.m - Jakub Weredycki
skok w dal
chłopcy
2.m - Bartosz Jaśkielewicz
5.m - Karol Strakowski
10.m - Adrian Szypkowski
dziewczęta
10.m - Aleksandra Weredycka
12.m - Aleksandra Czupajło
14.m - Aleksandra Kalwas
skok wzwyż
chłopcy
3.m - Bartosz Jaśkielewicz
12.m - Paweł Sarnowski
14.m - Łukasz Sosnowski
dziewczęta
12.m - Wiktoria Ptak
pchnięcie kulą
chłopcy
13.m - Mateusz Downar
14.m - Konrad Piątkowski
15.m - Jakub Skibiński
dziewczęta
12.m - Amelia Ostaszewska
13.m - Aleksandra Kalwas
sztafeta 4x100 m
chłopcy
2.m - Oskar Adamski, Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Karol Strakowski
dziewczęta:
5.m - Wiktoria Ptak, Kinga Wiśniewska, Aleksandra Czupajło, Lidia Czarnecka
Czwórbój LA - MIMS
6. miejsce - dziewczęta
Maria Hassa, Zuzanna Gębka, Milena Biernasiuk, Dominika Nowicka, Iga Banaś, Hanna Chałupa
6. miejsce - chłopcy
Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Mateusz Bortnowski, Adam Kopczak, Patryk Flizik, Igor Niedzielski
Biegi Przełajowe - MIMS
1. miejsce - dziewczęta
2. miejsce - chłopcy
Indywidualnie:
2010 dziewczęta
2.m Barbara Kwapiszewska
9.m Maja Bakun
10.m Julia Jaworska
12.m Antonina Łabul
2010 chłopcy
3.m Nikodem Józefiak
13.m Cyprian Augustynowicz
14.m Maksymilian Wiktorowicz
16.m Jakub Płaza
2009 dziewczęta
4.m Alicja Ratajczyk
7.m Martyna Syryjczyk
9.m Amelia Szewczyk
15.m Zuzanna Salwin
2009 chłopcy
7.m Marcel Klimowski
14.m Franciszek Ujazda
16.m Mateusz Szafran
21.m Mateusz Dzierżak
2008 dziewczęta
20.m Nina Dyrla
21.m Nelly Konopko
24.m Wiktoria Mincewicz
25.m Julia Urbańska
2008 chłopcy
7.m Alex Kwiatkowski
11.m Bartosz Indyk
12.m Filip Smolarek
25.m Jakub Sadowski
2007 dziewczęta
11.m Milena Biernasiuk
12.m Natalia Demczuk
19.m Julia Pokorzyńska
22.m Weronika Syryjczyk
2007 chłopcy
4.m Mateusz Bortnowski
10.m Patryk Flizik
12.m Dawid Zaborowski
16.m Piotr Fudyma
2006 dziewczęta
4.m Kinga Wiśniewska
15.m Zuzanna Gębka
18.m Wiktoria Michniewicz
19.m Julia Dyrla
2006 chłopcy
2.m Mateusz Sionek
11.m Daniel Lis
13.m Artur Anaszko
14.m Michał Borowik
2005 dziewczęta
6.m Natalia Marciniak
14.m Aleksandra Weredycka
19.m Julia Kownacka
20.m Wiktoria Kowalewska
2005 chłopcy
21.m Piotr Bortnowski
23.m Łukasz Sosnowski
26.m Jakub Łyczkowski
33.m Karol Pacer
2004 dziewczęta
2.m Wiktoria Ptak
6.m Lidia Czarnecka
18.m Maja Jakóbicka
19.m Oliwia Borodzicz
2004 chłopcy
10.m Karol Strakowski
11.m Oskar Adamski
12.m Filip Zalewski
13.m Kornel Żelichowski
Trójbój LA - MIMS
2. miejsce - chłopcy
Filip Smolarek, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Bartosz Indyk, Jakub Sadowski
5. miejsce - dziewczęta
Alicja Ratajczyk, Wiktoria Mincewicz, Julia Urbańska, Natalia Ptaszczuk, Nelly Konopko
Drużynowe Biegi na Orientację - Finał Wojewódzki MIMS
3. miejsce - dziewczęta
Aleksandra Czupajło, Aleksandra Weredycka, Lidia Czarnecka, Oliwia Borodzicz
5. miejsce - chłopcy
Kornel Żelichowski, Szymon Różalski, Filip Zalewski, Kacper Górecki
Short track - MIMS
7. miejsce - dziewczęta
Indywidualnie:
14.m Natalia Marciniak
16.m Patrycja Adaś, Julia Kownacka
7. miejsce - chłopcy
Indywidualnie:
11.m Jakub Łyczkowski
16.m Bartosz Indyk
21.m Michał Dróbka, Marcin Kossakowski
Halowa LA kl. 8. i mł. - MIMS
3. miejsce - chłopcy
Indywidualnie:
skok w dal - Bartosz Jaśkielewicz 2.m, Karol Strakowski 9.m
skok wzwyż - Bartosz Jaśkielewicz 3.m, Adrian Szypkowski 12.m
pchnięcie kulą - Konrad Piątkowski 13.m, Jakub Skibiński 16.m
bieg 2x30 m - Karol Strakowski 6.m, Adrian Szypkowski 12.m, Oskar Adamski 18.m
6. miejsce - dziewczęta
Indywidualnie:
skok w dal - Maja Jakóbicka 14.m, Aleksandra Kalwas 20.m
skok wzwyż - Wiktoria Ptak 5.m, Wiktoria Wasilewska 6.m
pchnięcie kulą - Martyna Kalinowska 12.m, Maja Jakóbicka 13.m
bieg 2x30 m - Wiktoria Ptak 11.m, Wiktoria Wasilewska 16.m, Martyna Kalinowska 21.m
Koszykówka kl. 6. i mł - MIMS
2. miejsce - dziewczęta
Iga Banaś, Julia Zalewska, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Natalia Demczuk, Paulina Lenkiewicz, Agata Rymkiewicz, Zofia Rymkiewicz, Julia Pokorzyńska, Martyna Syryjczyk, Natasza Romanowska, Nina Dyrla, Natalia Kołpuć
4. miejsce - chłopcy
Mateusz Sionek, Michał Borowik, Bartosz Wiśniewski, Artur Anaszko, Paweł Michałowski, Szymon Gąsiorowski, Jakub Jastrzębski, Dorian Müller, Kacper Nita
Piłka siatkowa kl. 6. i mł. - MIMS
3. miejsce - dziewczęta
Iga Banaś, Julia Zalewska, Daria Boniecka, Aleksandra Klimczyk, Zuzanna Gębka, Wiktoria Bendyk, Nikola Domosławska, Milena Biernasiuk, Dominika Nowicka, Nikola Świercz
6. miejsce - chłopcy
Oskar Kulikowski, Artur Anaszko, Mateusz Sionek, Michał Borowik, Bartosz Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Szymon Wiśniewski, Mateusz Bortnowski, Paweł Michałowski, Dorian Müller
Koszykówka kl. 8. i mł. - MIMS
2. miejsce - dziewczęta
Julia Zalewska, Maria Hassa, Alicja Treder, Iga Banaś, Maja Jakóbicka, Paulina Lenkiewicz, Natalia Demczuk, Julia Pokorzyńska
3. miejsce - chłopcy
Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Downar, Jakub Skibiński, Konrad Piątkowski, Piotr Stołycia, Karol Strakowski, Wiktor Wikliński, Łukasz Sosnowski
Piłka ręczna kl. 6. i mł. - MIMS
6. miejsce - chłopcy
Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Maciej Brzezicki, Dorian Müller, Michał Borowik, Jakub Jastrzębski, Adam Kopczak, Paweł Michałowski, Tymoteusz Sznicer, Bartłomiej Talaśka
3. miejsce - dziewczęta
Iga Banaś, Paulina Lenkiewicz, Kinga Wiśniewska, Julia Zalewska, Aleksandra Klimczyk, Daria Boniecka, Maria Hassa, Natalia Demczuk, Pola Gruszecka
Piłka siatkowa kl. 8. i mł. - MIMS
3. miejsce - chłopcy
Bartosz Jaśkielewicz, Adrian Szypkowski, Jakub Banaś, Mateusz Downar, Karol Strakowski, Piotr Stołycia, Jakub Skibiński, Oskar Adamski, Konrad Piątkowski
6. miejsce - dziewczęta
Alicja Treder, Iga Banaś, Amelia Ostaszewska, Aleksandra Kalwas, Oliwia Wołyniec, Joanna Hoffmann, Julia Duda, Wiktoria Kowalewska
Sztafetowe Biegi Przełajowe kl. 8. i mł. - MIMS
6. miejsce - dziewczęta
Natalia Demczuk, Aleksandra Weredycka, Wiktoria Ptak, Lidia Czarnecka, Wiktoria Wasilewska, Alicja Treder, Iga Banaś, Kinga Wiśniewska, Zuzanna Gębka, Julia Dyrla
6. miejsce - chłopcy
Mateusz Bortnowski, Oskar Adamski, Piotr Bortnowski, Filip Zalewski, Mateusz Sionek, Michał Borowik, Kornel Żelichowski, Bartosz Indyk, Jakub Sadowski, Jakub Łyczkowski
Bieg im. gen. Bolesława Nieczuja - Ostrowskiego
2. miejsce - dziewczęta:
Lena Wojciechowska, Natalia Ptaszczuk, Zuzanna Sadowska, Iga Banaś, Daria Boniecka, Hanna Chałupa, Oliwia Kowalska, Alicja Treder, Laura Maciejewska - Dytłow, Kornelia Piotrowska, Maja Jakóbicka
2. miejsce - chłopcy:
Bartłomiej Talaśka, Przemysław Michałowski, Hubert Zalewski, Maciej Brzezicki, Paweł Michałowski, Sebastian Kosiński, Mikołaj Szafran, Jakub Łyczkowski, Szymon Różalski, Jakub Weredycki, Kacper Górecki
Piłka ręczna kl. 8. i mł. - MIMS
7. miejsce - dziewczęta
Amelia Ostaszewska, Iga Banaś, Alicja Treder, Julia Zalewska, Maria Hassa, Daria Boniecka, Aleksandra Klimczyk, Wiktoria Ptak, Aleksandra Weredycka
10. miejsce - chłopcy
Jakub Banaś, Mateusz Downar, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Sionek, Jakub Skibiński, Piotr Stołycia, Karol Strakowski, Adrian Szypkowski, Kornel Żelichowski