HEJT - POMAGAJMY ZATRZYMAĆ!

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, uczennice z naszej szkoły miały zaszczyt wziąć udział w konferencji pn. „Hejt - pomagajmy zatrzymać!”.  Spotkanie odbyło się w Ratuszu Staromiejskim, a poprowadził je gość specjalny pan Marcin Józefaciuk.

Nauczyciel z powołania i pasji, wicedyrektor Zespołu Szkół Rzemiosła w Łodzi, ultramaratończyk, prowadzący program „Nastolatki rządzą kasą”, działacz charytatywny. Od lat wspiera działalność fundacji lokalnych oraz ogólnopolskich działających na rzecz niepełnosprawnych. Za pracę, pomoc i wsparcie młodzieży, nagrodzony medalem Serce- Dziecku oraz Odznaką Za Zasługi dla Miasta Łodzi, jak również #hashtag roku 2023. Było to pierwsze spotkanie rozpoczynające cykl warsztatów dla młodzieży o hejcie - jak jemu zapobiegać, jak się przed nim bronić. Naszą szkołę reprezentowały Antonina Sawicka i Wiktoria Grabowska. Finałem ich udziału w warsztatach, będzie zorganizowanie debaty dotyczącej przeciwdziałania mowy nienawiści.

hejt-pomagamy-zatrzymac-01.jpg hejt-pomagamy-zatrzymac-02.jpg hejt-pomagamy-zatrzymac-03.jpg hejt-pomagamy-zatrzymac-04.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

116 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright