NAM SIĘ PODIUM NIE ZNUDZIŁO

Po podsumowaniu punktów zdobytych przez szkoły we wszystkich dyscyplinach sportowych, jakie odbyły się obecnym w roku szkolnym w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej okazało się, że znowu jesteśmy na podium.

Nasi reprezentacji od września do czerwca osiągali znakomite wyniki w zasadzie we wszystkich dyscyplinach sportowych. Młodym sportowcom należą się wielkie gratulacje i podziękowania za ogromne zaangażowanie. Nagrodę w postaci okazałego pucharu, z rąk Pana Prezydenta Elbląga Michała Missana, otrzymała Pani Dyrektor Marzanna Czerepko.

1.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright