WARSZTATY W LICEUM PLASTYCZNYM

Klasa 6.b wczorajszy dzień spędziła w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym. Uczniowie zostali oprowadzeni po całej szkole przez kierownika sekcji artystycznej panią Katarzynę Swoińską. Mieli okazję zapoznać się z projektem „Polifonie i Mapy” dofinansowanym przez Fundację Rodziny Staraków. Ogromne podziękowania dla pani Moniki za przeprowadzenie warsztatów w pracowni rzeźby i dla pani Katarzyny za organizację tych odwiedzin i miłe przyjęcie, a także za ciekawą prezentację rezultatów rocznej pracy uczniów.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright