POZNAJ KOPERNIKA

Pięcioro uczniów klasy 5.b: Lena Lewalska - Stypuła, Kornelia Dąbrowska, Weronika Turoń, Jakub Błażejczyk i Filip Budrewicz wzięli udział w grze miejskiej zorganizowanej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Uczniowie zmierzyli się z zagadkami, łamigłówkami oraz zadaniami, których wspólnym mianownikiem był jeden z najwybitniejszych naukowców wszech czasów - Mikołaj Kopernik.

Podczas gry uczniowie mieli okazję zapoznać się z Regionalną Pracownią Digitalizacji, Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Centrum Sztuki Galerią EL, Muzeum Archeologiczno - Historycznym, Warmińsko - Mazurską Biblioteką Pedagogiczną im. Karola Wojtyły w Elblągu, Biblioteką Elbląską oraz Młodzieżowym Domem Kultury. Spacer po tych atrakcjach przysporzył nam około 20 tys. kroków i trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji.

poznaj-kopernika-01.jpg poznaj-kopernika-02.jpg poznaj-kopernika-03.jpg poznaj-kopernika-04.jpg poznaj-kopernika-05.jpg poznaj-kopernika-06.jpg poznaj-kopernika-07.jpg poznaj-kopernika-08.jpg poznaj-kopernika-09.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

116 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright