MEDALE CHŁOPCÓW W HALOWEJ LA

3 medale zdobyli nasi chłopcy w Mistrzostwach Elbląga w Halowej LA kl. 6. i mł. W klasyfikacji szkół zajęliśmy 2. miejsce. Dwukrotnie na podium zameldował się Michał Czupajło - srebrny medal w skoku w dal i brązowy medal w wieloboju sprinterskim. Zdobywcą srebrnego medalu w pchnięciu kulą okazał się Alan Bartochowski. Niezłe wyniki zanotowali również: Jakub Bednarz - 5. miejsce w pchnięciu kulą i Oliwier Warchoł - 5. miejsce w skoku wzwyż. Gratulacje!

medale-chlopcow-w-halowj-LA-01.jpg medale-chlopcow-w-halowj-LA-02.jpg medale-chlopcow-w-halowj-LA-03.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

58 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright