KOLEJNY MEDAL SIATKAREK

Trzeci raz w tym roku udało nam się stanąć na podium w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej w ramach MIMS. Tym razem o srebrne medale postarały się dziewczęta reprezentujące nas w najstarszej grupie wiekowej - klasy 8 i mł. Bardzo cieszy fakt, że w 10 - osobowym składzie, aż 6 dziewcząt, to złote medalistki z klas 6. Mamy więc gotową ekipę na kolejne lata. Gratulacje!

Wyniki:
faza grupowa - SP15 : SP16 2:0, SP!5 : SP11 2:0
półfinał - SP15 ; SP12 2:0
finał - SP15 : SSP3 0:2

Skład reprezentacji: Jessica Zep Da Rosa, Wiktoria Świercz, Rozalia Saracka, Paulina Ratajczyk, Zuzanna Tomaszewska, Gabriela Tomaszewska, Agata Tomaszewicz, Hanna Duk, Natalia Wrońska, Iga Romanowska.

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

116 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright