RĘCZNIARKI NA PODIUM

Nasza utalentowana sportowo młodzież nie przestaje nas zadziwiać. Dwa dni temu ekipa chłopców zdobyła srebrne medale, a dziś z miejsca na podium cieszyła się drużyna dziewcząt, która w Mistrzostwach Elbląga w Piłce Ręcznej w ramach MIMS zajęła 3. miejsce. Szans na złoto pozbawiły nas zawodniczki trenujące na co dzień koszykówkę z SP 11 (zwyciężczynie całego turnieju finałowego), natomiast w meczu o brąz nie daliśmy większych szans piłkarkom ręcznym z SP 9 (8:3). Gratulacje!!!

Skład reprezentacji: Zuzanna Tomaszewska - Paulina Ratajczyk, Rozalia Saracka, Weronika Haryńska, Oliwia Poniewierska, Natalia Wrońska, Patrycja Kawińska, Kornelia Dąbrowska, Lena Lewalska - Stypuła, Kinga Gomoliszek, Jessica Zep Da Rosa.

reczniarki-na-podium-01.jpg reczniarki-na-podium-02.jpg reczniarki-na-podium-03.jpg reczniarki-na-podium-04.jpg reczniarki-na-podium-05.jpg reczniarki-na-podium-06.jpg reczniarki-na-podium-07.jpg reczniarki-na-podium-08.jpg reczniarki-na-podium-09.jpg reczniarki-na-podium-10.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

116 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright