RĘCZNIARZE SREBRNYMI MEDALISTAMI

Po zwycięstwach nad SP 18, SP 9 i SP 11 w fazie grupowej, dziś przyszedł czas na turniej finałowy Mistrzostw Elbląga w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w ramach MIMS. W pierwszym meczu, którego stawką był co najmniej srebrny medal, spotkaliśmy się z SP 12. Mecz był bardzo zacięty, dość powiedzieć, że na ok. minutę do końca, przegrywaliśmy, by ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. O złoto zagraliśmy ze sportową SP 3. Niestety nie udało nam się wygrać. Prócz faktu, że zmierzyliśmy się z klasą sportową o profilu piłki ręcznej, to doszło jeszcze zmęczenie po poprzednim meczu. Wszyscy chłopcy zasłużyli na olbrzymie gratulacje. Teraz będziemy trzymać kciuki za ekipę naszych dziewcząt, która w najbliższy czwartek też powalczy o medale.

Skład zespołu: Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Szymon Kolasa, Aleksander Muła, Oskar Chmielewski, Kacper Kowzan.

reczniarze-srebrymi-medalistami-01.jpg reczniarze-srebrymi-medalistami-02.jpg reczniarze-srebrymi-medalistami-03.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

116 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright