SPORT

Najlepszy sportowiec MIMS - ranking zobacz

Rekordy sportowe zobacz

Punktacja Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej MIMS (2010-19) zobacz

Archiwum

2018/19 zobacz

2017/18 zobacz

2016/17 zobacz

Regulamin Orlika LA

Rok szkolny 2019-2020

2. semestr

Minikoszykówka kl. 6. i mł. - MIMS

4. miejsce chłopcy

Mateusz Bortnowski, Bartłomiej Talaśka, Kacper Nita, Przemysław Michałowski, Marcin Kossakowski, Konrad Raszuta, Alex Kwiatkowski, Hubert Zalewski, Szymon Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Tymoteusz Sznicer, Sebastian Kosiński


Piłka siatkowa kl. 8. i mł. - MIMS

2. miejsce - chłopcy

Łukasz Sosnowski, Mikołaj Szafran, Wiktor Wikliński, Paweł Sarnowski, Oskar Kulikowski, Piotr Stołycia, Jakub Łyczkowski, Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Paweł Michałowski


1. semestr

Minikoszykówka kl. 6. i mł. - MIMS

4. miejsce - dziewczęta

Natalia Demczuk, Julia Pokorzyńska, Martyna Muszyńska, Nina Dyrla, Natasza Romanowska, Zofia Rymkiewicz, Karolina Paterek, Aleksandra Szłapka, Milena Biernasiuk, Zuzanna Salwin, Pola Gruszecka, Felicja Ciupa, Natalia Ptaszczuk


Piłka siatkowa kl. 8. i mł. - MIMS

7. miejsce - dziewczęta

Zuzanna Gębka, Nikola Domosławska, Dominika Nowicka, Milena Biernasiuk, Nikola Świercz, Wiktoria Michniewicz, Iga Banaś, Wiktoria Bendyk, Julia Zalewska


Piłka siatkowa kl. 6. i mł. - MIMS

2. miejsce - dziewczęta

Julia Mielżyńska, Milena Biernasiuk, Olga Bursztynowicz, Julia Urbańska, Natalia Demczuk, Felicja Ciupa, Oliwia Korożan, Lena Wojciechowska, Weronika Muszyńska

3. miejsce - chłopcy

Szymon Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Mateusz Bortnowski, Marcin Kossakowski, Dawid Zaborowski, Arkadiusz Frankowski, Patryk Flizik, Bartłomiej Talaśka, Bartosz Indyk, Jakub Mielniczuk


Piłka ręczna kl. 8. i mł.- MIMS

5. miejsce - dziewczęta

Julia Zalewska, Maria Hassa, Kinga Wiśniewska, Iga Banaś, Laura Kicka, Natalia Demczuk, Alicja Treder, Julia Pokorzyńska, Felicja Ciupa, Alicja Ratajczyk

7. miejsce - chłopcy

Wiktor Wikliński, Piotr Stołycia, Łukasz Sosnowski, Paweł Sarnowski, Michał Borowik, Mateusz Sionek, Marcin Kossakowski, Jakub Łyczkowski


Piłka ręczna kl. 6. i mł.- MIMS

6. miejsce - dziewczęta

Milena Biernasiuk (br.), Natalia Demczuk, Pola Gruszecka, Laura Kicka, Aleksandra Szłapka, Natasza Romanowska, Julia Pokorzyńska, Paula Turowicz, Nina Dyrla, Martyna Muszyńska, Alicja Ratajczyk, Felicja Ciupa, Karolina Paterek

5. miejsce - chłopcy

Dorian  Müller (br.), Adam Kopczak, Kacper Nita, Bartłomiej Talaśka, Hubert Zalewski, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Stanisław Gudziński, Szymon Wiśniewski, Konrad Raszuta, Przemysław Michałowski, Wojciech Janowicz


Sztafetowe biegi przełajowe - MIMS

7. miejsce - dziewczęta kl. 6. i mł.

Natalia Demczuk, Julia Kawa, Alicja Ratajczyk, Angelika Wodzińska, Natalia Żółtowska, Nina Dyrla, Gabriela Tomaszewska, Barbara Kwapiszewska, Hanna Duk, Jana Kowalski

6. miejsce - chłopcy kl. 6. i mł.

Bartosz Indyk, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Filip Smolarek, Dawid Zaborowski, Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik, Marcel Klimowski, Marceli Józefowicz, Piotr Fudyma

8. miejsce - dziewczęta kl. 8. i mł

Zuzanna Gębka, Kinga Wiśniewska, Hanna Chałupa, Alicja Ratajczyk, Dominika Nowicka, Paulina Lenkiewicz, Milena Biernasiuk, Aleksandra Zalewska, Maria Buberska, Julia Duda

8. miejsce - chłopcy kl. 8. i mł.

Piotr Bortnowski, Łukasz Bortnowski, Jakub Łyczkowski, Michał Wojnowski, Mateusz Sionek, Daniel Lis, Michał Borowik, Łukasz Sosnowski, Artur Anaszko, Dorian Müller

Ogłoszenia...

Dzień Babci i Dziadka

Nie zapomnij...
21-22 stycznia

Certyfikaty...

Wakacje za...

158 dni
Copyright