SUKCESY DZIEWCZĄT W HALOWEJ LA

Nasze najlepsze sportsmenki - Wiktoria Świercz (niedawno powołana na zgrupowanie kadry Polski w piłce nożnej) oraz Paulina Ratajczyk (liderująca w zespole MKS Truso w piłce ręcznej) zdobyły medale w Mistrzostwach Elbląga w Halowej LA kl. 8. i mł. W punktacji drużynowej zostaliśmy sklasyfikowani na 2. miejscu. Wiktoria dwukrotnie wspięła się na najwyższy stopień podium. Zwyciężyła w wieloboju sprinterskim oraz skoku w dal. Natomiast Paulina zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż. Sukces jest tym większy, że obie nasze zawodniczki są młodsze od rywalek (Paulina nawet o 2 lata). Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczęta nigdy jeszcze nie odmówiły nam reprezentowania SP 15, co niestety zdarza się coraz częściej. Potrafią pogodzić naukę z trenowaniem swoich dyscyplin sportowych oraz reprezentowaniem naszej szkoły. Gratulujemy i dziękujemy.