DWA ZŁOTA I SREBRO W HALOWEJ LA

Medal2. miejsce w punktacji drużynowej Mistrzostw Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce Dziewcząt rocz. 2010 i mł.

Nasz tegoroczny dorobek medalowy w halowej lekkiej atletyce dziewcząt powiększył się o kolejne 3 medale. Na miano mulitimedalistki zasługuje Wiktoria Świercz, która do złota i srebra w zawodach kl. 8. i mł. dorzuciła dziś dwa złote medale w kategorii kl. 6. i mł. Nasza zawodniczka pewnie wygrała swoje biegi w wieloboju sprinterskim 2x30 m oraz zwyciężyła z olbrzymią przewagą w skoku w dal bijąc wieloletni rekord naszej szkoły, który wynosi obecnie 4,49 m. Srebrny medal w tej samej konkurencji zdobyła Gabriela Tomaszewska z wynikiem 4,19 m, a w sprincie została sklasyfikowana na 4. miejscu. Na brawa zasłużyły dziś również Paulina Ratajczyk (uczennica 5. klasy), która w skoku wzwyż zajęła 5. miejsce, a w sprincie 7. miejsce oraz Hanna Duk - 9. miejsce w pchnięciu kulą.

zloto-i-srebro-w-halowej-LA (1).jpg zloto-i-srebro-w-halowej-LA (2).jpg zloto-i-srebro-w-halowej-LA (3).jpg zloto-i-srebro-w-halowej-LA (4).jpg