MŁODOŚĆ WOLNA OD PAPIEROSÓW

PlastykaW Gminnym Konkursie plastycznym „Młodość wolna od papierosów", zorganizowanym przez Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Elblągu, we współpracy z Policealną Szkołą Medyczną im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, uczniowie z naszej szkoły zdobyli większość nagród: 2. miejsce - Jakub Bednarz 5.a, wyróżnia - Damian Kossakowski 5.a, Antoni Połajdowicz 5.c, Wiktoria Grabowska 6.a i Milena Janiec 6.a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mlodosc-wolna-od-papierosow-01.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-02.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-03.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-04.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-05.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-06.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-07.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-08.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-09.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-10.jpg mlodosc-wolna-od-papierosow-11.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

6 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright