SEJMIK EKOLOGICZNY

EKOLOGIA PO ANGIELSKU

Uczniowie klas szóstych, Igor Kłosowski (6.c.) i Damian Monczarski (6.b.) wzięli udział w Sejmiku Ekologicznym - międzyszkolnym konkursie ekologicznym z języka angielskiego zorganizowanym przez SP 16 w Elblągu. Razem z innymi uczestnikami chłopcy wysłuchali prelekcji na temat recyklingu oraz gospodarki odpadami, a następnie wykonali szereg zadań, dotyczących tej tematyki - zarówno w języku polskim, jak i w języku języku angielskim. Z przyjemnością informujemy, że nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce. Gratulujemy!

sejmik-ekologiczny-01.jpg sejmik-ekologiczny-02.jpg sejmik-ekologiczny-03.jpg sejmik-ekologiczny-04.jpg sejmik-ekologiczny-05.jpg sejmik-ekologiczny-06.jpg sejmik-ekologiczny-07.jpg sejmik-ekologiczny-08.jpg sejmik-ekologiczny-09.jpg sejmik-ekologiczny-10.jpg sejmik-ekologiczny-11.jpg sejmik-ekologiczny-12.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright