MAMY SREBRO W FUTSALU

Reprezentacja chłopców w halowej odmianie piłki nożnej zdobyła 2. miejsce podczas Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Futsalu chłopców rocz. 2011 i mł. Nasza ekipa nie miała żadnych problemów z przebrnięciem przez eliminacje. Zanotowaliśmy 3 wysokie zwycięstwa: SP15 : SP1 4:0, SP15 : SP14 8:2, SP15 : SP6 3:0 (WO). Zwycięzcy każdej z 3 grup zapewnili sobie medale i przystąpili do rywalizacji o ich kolor.

Mecz z SP16 wygraliśmy co prawda aż 4:1, jednak to było za mało, by w ostatnim spotkaniu pozwolić sobie na remis z piłkarską klasą sportową z SSP3. By myśleć o złotym medalu koniecznie musieliśmy wygrać to spotkanie. Zaryzykowaliśmy, prowadziliśmy "otwarty mecz", chcieliśmy koniecznie strzelić gola i niestety nie udało się. Miny naszych zawodników po porażce nie były zbyt tęgie, a przecież srebrne medale i 80 punktów w rywalizacji Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, to super wynik.

Skład: Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Mikołaj Jankowski.

mamy-srebro-w-futsalu-01.jpg mamy-srebro-w-futsalu-02.jpg mamy-srebro-w-futsalu-03.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright