SUKCESY PŁYWAKÓW

W Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Pływaniu nasi pływacy zanotowali kilka sukcesów. Aleksander Muła zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem dowolnym, a Franciszek Patyk - medal srebrny. Nasza sztafeta w składzie: Aleksander Muła, Franciszek Patyk, Jakub Bednarz i Władysław Iskrzyński, została sklasyfikowana na 3. miejscu. Gratulacje! Niestety nie udało nam się skompletować ekipy dziewcząt z powodu braku chętnych do wzięcia udziału w tej imprezie.

sukcesy-plywakow-01.jpg sukcesy-plywakow-02.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright