KSIĄŻKA JEST JAK OGRÓD

BibliotekaTak brzmi hasło tegorocznych obchodów XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Zostało ono zainspirowane chińskim przysłowiem: „Książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni”. Z okazji trwania XXII OTCD w bibliotece szkolnej dorosłe osoby czytały dzieciom. Uczniowie wysłuchali fragmentów książek przeczytanych przez zaproszonych gości: panią pedagog, panią bibliotekarkę z Biblioteki Elbląskiej i pracownika Warmińsko - Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu. Spotkania przebiegły w miłej atmosferze. Słuchacze mogli przenieść się chociaż na krótki czas do krainy fantazji.

ksiazka-jest-jak-ogrod-01.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-02.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-03.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-04.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-05.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-06.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-07.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-08.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-09.jpg ksiazka-jest-jak-ogrod-10.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

42 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright