SPORT
Kodeks fair play zobacz »
Najlepszy sportowiec MIMS ranking »
Rekordy sportowe zobacz »
2. SEMESTR
Piłka nożna MIMS - 23.04.2024 r.
Oliwier Warchoł - Damian Kossakowski, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Mikołaj Jankowski, Wiktoria Świercz
Igrce na lodzie MIMS - 05.03.24 r.
3. miejsce - dziewczęta drużynowo
dystans - 111 m (rocz. 2016-15)
10. miejsce - Maja Skrzypska
13. miejsce - Maja Czerepska
13. miejsce - Pola Springer
dystans - 222 m (2014-13)
2. miejsce - Maja Grycko
9. miejsce - Nadia Witowska
13. miejsce - Dominika Buczek
3. miejsce - sztafeta 3x111 m - dziewczęta - Maja Grycko, Dominika Buczek, Nadia Witowska
2. miejsce - chłopcy drużynowo
dystans - 111 m (rocz. 2016-15)
2. miejsce - Antoni Parczyk
10. miejsce - Antoni Jeziorski
13. miejsce - Damian Urbański
dystans - 222 m (2014-13)
2. miejsce - Szymon Przybysz
6. miejsce - Jan Bieniok
9. miejsce - Wojciech Zabłocki
2. miejsce - sztafeta 3x111 m - chłopcy - Antoni Parczyk, Jan Bieniok, Szymon Przybysz
Halowa LA kl. 8. i mł. MIMS
2. miejsce - dziewczęta
skok wzwyż
2. miejsce - Paulina Ratajczyk
6. miejsce - Mylana Krasnokutska
skok w dal
1. miejsce - Wiktoria Świercz
7. miejsce - Paulina Ratajczyk
wielobój sprinterski
1. miejsce - Wiktoria Świercz
9. miejsce - Mylana Krasnokutska
pchnięcie kulą
15. miejsce - Nikola Orzoł
10. miejsce - chłopcy
skok wzwyż
3. miejsce - Borys Sajewski
skok w dal
8. miejsce - Michał Czupajło
16. miejsce - Jakub Jussis
wielobój sprinterski
16. miejsce - Michał Czupajło
19. miejsce - Jakub Jussis
pchnięcie kulą
19. miejsce - Ksawier Susicki
21. miejsce - Jakub Bednarz
Halowa LA kl. 6. i mł. MIMS
8. miejsce - dziewczęta
skok wzwyż
2, miejsce - Paulina Ratajczyk
7. miejsce - miejsce - Aurelia Knifka
skok w dal
16. miejsce - Arianna Borysewicz
20. miejsce - Lena Lewalska-Stypuła
wielobój sprinterski -
9. miejsce - Paulina Ratajczyk
18. miejsce - Kornelia Dąbrowska
pchnięcie kulą
16. miejsce - Lena Lewalska-Stypuła
20,. miejsce - Aurelia Knifka
2. miejsce - chłopcy
skok wzwyż
5. miejsce - Oliwier Warchoł
12. miejsce - Damian Kossakowski
skok w dal
2. miejsce - Michał Czupajło
13. miejsce - Damian Kossakowski
wielobój sprinterski
3. miejsce - Michał Czupajło
10. miejsce - Oliwier Warchoł
pchnięcie kulą
2. miejsce - Alan Bartochowski
5. miejsce - Jakub Badnarz
Koszykówka kl. 8. i mł. MIMS
4. miejsce - chłopcy
Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Damian Kossakowski, Filip Czerepski, Julian Kurszewski
3. miejsce - dziewczęta
Paulina Ratajczyk, Weronika Haryńska, Wiktoria Świercz, Rozalia Saracka, Natalia Wrońska, Oliwia Poniewierska, Jessica Zep Da Rosa
Koszykówka kl. 6. i mł. MIMS
2. miejsce - chłopcy
Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Filip Mielniczuk, Jakub Jussis, Damian Kossakowski
2. miejsce - dziewczęta
Paulina Ratajczyk, Weronika Haryńska, Emilia Sawczyszyn, Olivia Strzelczyk, Oliwia Poniewierska, Iga Romanowska, Zuzanna Tomaszewska
1. SEMESTR
Futsal - piłka nożna chłopców kl. 6 i mł. MIMS
2. miejsce - chłopcy
Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Mikołaj Jankowski
Piłka siatkowa kl. 8. i mł. MIMS
2. miejsce - dziewczęta
Natalia Wrońska, Jessica Zep Da Rosa, Rozalia Saracka, Paulina Ratajczyk, Iga Romanowska, Zuzanna Tomaszewska, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Wiktoria Świercz, Hanna Duk
5. miejsce - chłopcy
Kacper Kowzan, Aleksander Muła, Michał Wyżykowski, Aleksander Wołkołowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Damian Kossakowski, Szymon Kolasa, Julian Kurszewski, Szymon Drewek
Piłka siatkowa kl. 6. i mł. MIMS
1. miejsce - dziewczęta
Natalia Wrońska, Jessica Zep Da Rosa, Rozalia Saracka, Paulina Ratajczyk, Patrycja Lewandowska, Oliwia Poniewierska, Iga Romanowska, Zuzanna Tomaszewska, Patrycja Kawińska, Emilia Sawczyszyn
2. miejsce - chłopcy
Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Aleksander Muła, Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Sebastian Anaszko, Szymon Knifka, Kacper Kowzan
Piłka ręczna kl. 6. i mł. MIMS
3. miejsce - dziewczęta
Zuzanna Tomaszewska - Paulina Ratajczyk, Rozalia Saracka, Weronika Haryńska, Oliwia Poniewierska, Natalia Wrońska, Patrycja Kawińska, Kornelia Dąbrowska, Lena Lewalska - Stypuła, Kinga Gomoliszek, Jessica Zep Da Rosa
2. miejsce - chłopcy
Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Szymon Kolasa, Aleksander Muła, Oskar Chmielewski, Kacper Kowzan
Piłka ręczna kl. 8. i mł. MIMS
5. miejsce - dziewczęta
Zuzanna Tomaszewska - Paulina Ratajczyk, Wiktoria Świercz, Rozalia Saracka, Weronika Haryńska, Oliwia Poniewierska, Natalia Wrońska
5. miejsce - chłopcy
Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Borys Sajewski, Julian Kurszewski, Oskar Chmielewski
Sztafetowe Biegi Przełajowe MIMS
1. miejsce w pow. elbląskim - dziewczęta 2009 i mł.
Wiktoria Świercz, Barbara Kwapiszewska, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Matylda Chwiałkowska, Paulina Ratajczyk
2. miejsce w pow. elbląskim - chłopcy 2011 i mł.
Damian Kossakowski, Oliwier Warchoł, Jakub Jussis, Sebastian Anaszko, Fabian Strąk, Michał Czupajło
6. miejsce w Elblągu, 7. miejsce w pow. elbląskim - dziewczęta 2011 i mł.
Rozalia Saracka, Maja Grycko, Aurelia Knifka, Weronika Haryńska, Julia Narbuntowicz, Patrycja Kawińska
7. miejsce w Elblągu, 8. miejsce w pow. elbląskim miejsce - chłopcy 2009 i mł.
Aleksander Muła, Makary Chętnik, Bartosz Grabowski, Aleksander Wołkołowski, Oskar Chmielewski, Michał Wyżykowski
Jesienne Biegi Przełajowe MIMS
2. miejsce - dziewczęta
3. miejsce - chłopcy
dziewczęta rocznik 2015 4. miejsce - Dominika Borysewicz 5. miejsce - Maja Olszewska 8. miejsce - Karolina Iskrzyńska 13. miejsce - Julia Rutkowska dziewczęta rocznik 2014 3. miejsce - Maja Grycko 15. miejsce - Nadia Dzierżak 24. miejsce - Lena Kosińska dziewczęta rocznik 2013 3. miejsce - Aurelia Knifka 14. miejsce - Laura Sekuła 27. miejsce - Wiktoria Grabowska dziewczęta rocznik 2012 14. miejsce - Julia Narbuntowicz 30. miejsce - Weronika Turoń dziewczęta rocznik 2011 1. miejsce - Paulina Ratajczyk 11. miejsce - Rozalia Saracka 26. miejsce - Natalia Wrońska dziewczęta rocznik 2010 3. miejsce - Wiktoria Świercz 14. miejsce - Matylda Chwiałkowska 20. miejsce - Hanna Duk dziewczęta rocznik 2009 1. miejsce - Barbara Kwapiszewska 4. miejsce - Agata Tomaszewicz 14. miejsce - Martyna Treder
|
chłopcy rocznik 2015 3. miejsce - Ernest Chętnik 5. miejsce - Jan Kiejdo 10. miejsce - Maciek Klinowski chłopcy rocznik 2014 13. miejsce - Mateusz Dąbrowski 16. miejsce - Antoni Hatta chłopcy rocznik 2013 19. miejsce - Antoni Zięba 20. miejsce - Stanisław Derza 23. miejsce - Stanisław Ujazda 24. miejsce - Kacper Hatta chłopcy rocznik 2012 4. miejsce - Sebastian Anaszko 5. miejsce - Fabian Strąk 16. miejsce - Igor Kowzan chłopcy rocznik 2011 3. miejsce - Damian Kossakowski 8. miejsce - Michał Czupajło chłopcy rocznik 2010 8. miejsce - Oliwier Warchoł 38. miejsce - Jakub Fudyma chłopcy rocznik 2009 13. miejsce - Bartosz Grabowski 25. miejsce - Aleksander Wołkołowski 29. miejsce - Cyprian Augustynowicz |
Archiwum
2022/23 zobacz »
2021/22 zobacz »
2020/21 zobacz »
2019/20 zobacz »
2018/19 zobacz »
2017/18 zobacz »
2016/17 zobacz »
Punktacja Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej MIMS (2010-23) zobacz »