BEZPIECZNE LATO NAD WODĄ

"Bezpieczne lato nad wodą" to autorski program Grupy Wodnej, opracowany przez instruktora ratownictwa wodnego, pływania, nurkowania, kapitana jachtowego i motorowodnego, pedagoga i organizatora wypoczynku dla dzieci i młodzieży: Marcina Trudnowskiego.

 Marcin Trudnowski przez wiele lat pracował, zarządzał i zabezpieczał różne akweny, kąpieliska, imprezy na wodach. Te, czasami trudne, doświadczenia zainspirowały go do stworzenia unikalnego programu, którego główne hasło to: lepiej zapobiegać niż ratować. Edukacja na wesoło, czyli poważne treści podane w przyjazny sposób i to w takiej formie, gdzie sam uczestnik działa, odkrywa, tworzy zasady bezpieczeństwa – to główny cel tego projektu. W ciekawy i przystępny sposób Grupa Wodna namawia uczestników szkoleń do korzystania z kąpielisk strzeżonych, do zachowania nad wodą zasad bezpieczeństwa, do uwagi, rozwagi i odpowiedzialności.

Ogłoszenia...

DRZWI OTWARTE
"W ŚWIECIE WODY"

5 MARCA
godz. 17:00-18:30
ZAPRASZAMY!25.03. kl. 4-6 godz. 16:30
26.03. kl. 0-3 godz. 16:30

Certyfikaty...

Wakacje za...

123 dni
Copyright