ANIOŁ W SZKOLE

W czwartkowy ranek - 23 maja naszą szkołę odwiedził Anioł… Ksiądz Łukasz Anioł - dyrektor Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań w Krakowie. Podczas spotkań z uczniami klas ósmych i gościnnie także 7.b przedstawiał specyfikę swojej pracy - towarzyszenie młodzieży w odkrywaniu swojego powołania. Ksiądz Łukasz podkreślał jak ważne jest, by poznać dobre znaczenie słowa powołanie - predyspozycja i największe pragnienie, które noszę w swoim sercu, które prowadzi mnie do zaspokojenia swoich potrzeb i do szczęścia. Ksiądz gość przedstawił także ofertę SOP-u, który towarzyszy młodzieży w odkrywaniu powołania i przejściu do realizacji tej drogi.

001.jpg 002.jpg 003.jpg

Ogłoszenia...


25.09.19 kl. 8. godz. 16:3025.09.19
Zdjęcia klasy: 2, 3, 4, 5, 6, 8

Certyfikaty...

Ferie zimowe za...

120 dni
Copyright